getir : Getir de getirelim!

Aslında bu ara sıkça kulaklarınızda “getir de getirelim!” sloganını duyuyorsunuzdur. Proje gerçekten PR olarak ve alt yapı olarak muazzam şekilde hazırlanmıştır. Ufak bir inceleme yapacak olursak faydalarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Yüksek teknoloji alt yapısı ile mobil ara yüz ile tatmin edici memnuniyet,
  • Daha önce Türkiye’de hiç uygulanmamış olması sebebi ile insanların ihtiyaçlarını ciddi derece de gözetmesi,
  • Ülkemizde yer alan genel problem olan “üşengeçlik” sıkıntısını minimuma indirmek amacıyla hazırlanmış olması,
  • Evden hiç çıkmak dahi istemediğinizde birilerinin sizin ihtiyaçlarınızı düşünüyor ve size ulaştırıyor olması,
  • İstanbul gibi büyük bir şehrin trafiğine katlanmak zorunda olmadığınız düşünülür ise; harika bir fırsat!
  • Dakik hizmeti ile aslında elektronik ticaretin bu noktalara geldiği konusunda insanlara verilmiş bir ders görevi görmesi,

Faydalarından bazıları olarak yer almaktadır getir’in.

Aslında komplike bir şehir olan İstanbul’da başlaması Türkiye’nin her ilinde başarıyı kaçınılmaz yakalacağının göstergesidir. Uygulama yapı itibari ile, sıkıştığınız anda ihtiyacınız olan ürünleri size bir tık ile getirmeyi hedeflemiş bir kadronun sanal hâle gelmesi ile oluşmuştur.

Örneğin çay içmek istedin; çokta canın çekti markete gidip Beta TEA alamayacak durumdasın; hemen açıp getir uygulamasından isteyip çok kısa bir süre içerisinde yine aynı fiyatlardan ürünü evinize kadar getirtebiliyorsunuz.

Tek eksik olarak görülebilecek konu ise sadece İstanbul’da hizmet vermesi ve diğer illerde de bu hizmetten yararlanmak isteyen güzide insanları bu keyiften mahrum bırakmasıdır.

 

Daha fazlasını okuyabilirsiniz ➜

Diji Günlük Öneriyor ⚠